Гості з передової

Несподіванкою став для колективу школи візит побратимів нашого загиблого випускника Олександра Рибаченка. Воїни, проїжджаючи через наше місто, зустрілися з батьком Олександра, відвідали могилу героя і завітали до стін закладу, де навчався їхній бойовий товариш. Тепло і радісно зустріли наших захисників у школі, діти дякували їм, обіймали, дарували свої щирі посмішки. Зі сльозами на очах споглядали бійці на куточок пам’яті Олександра Рибаченка, дякували за те, що школа свято береже пам’ять про їхнього бойового побратима «Рибу».

За чашкою кави, солдати з позивними «Русскій», «Сталкер», «Наум» та «Прапор», розповіли, як важко зараз приходиться всім на передовій і запевнили, що бійці 25 ОМПБ «Київська Русь» прикладають всіх зусиль, щоб тут, на мирній території, діти ніколи не дізналися, що таке війна.

Наостанок зробили спільне фото біля банера пам’яті Олександра Рибаченка.

Слава вам, наші мужні воїни! Нехай береже вас Бог! Слава Україні!

11.11.2016 | Aдмін