Сітка в АТО

Впродовж місяця  на перервах та після уроків учні школи плели сітку для військовослужбовців 25 ОМПБ «Київська Русь». На осінніх канікулах найактивніші діти приходили, щоб завершити роботу, а вона була нелегка, бо розміри сітки дуже великі: 7м х 15 м. Спільними зусиллями учасників шкільного волонтерського руху «Фабрика добра» розпочату справу було успішно завершено і маскувальну сітку передано на передову.

Хочеться відмітити найактивніших дітей, це : Гуржій Марина, Паламарчук Богдана, Горбань Інна, Горбань Владислав, Гуля Ольга, Береговенко Ірина, Подзігун Наталя, Котенко Вікторія, Анна Римар, Олег Мазурець, Головань Іван. Приємно, що долучилися до доброї справи учні СЗШ І-ІІІ ст. №4 Горбунова Анастасія та Глухенька Вікторія, та учениця НВК СЗШ І-ІІІ ст.-ліцей Швець Анна.

Розпочинаємо плести вже 7 сітку і запрошуємо усіх небайдужих приєднатися до нас!

11.11.2016 | Aдмін