Стань учасником веломаршу

Шановна молодь нашого міста та району! Дитячий волонтерський рух СЗШ І-ІІІ ст. №2 м. Гайсин «Фабрика добра» спільно з управлінням освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної державної адміністрації запрошує усіх бажаючих стати учасниками веломаршу «Пам’яті полеглих героїв-земляків», який стартує 8 жовтня о 10.00 від ТРК «Європейський» і пройде головними вулицями міста.

Мета заходу - віддати шану гайсинчанам, які полягли в боротьбі за незалежність України, згуртувати, здружити молодь району за допомогою спільної корисної справи, пропагувати здоровий спосіб життя . Фінішуватимемо на території школи №2, де відбудеться урочиста частина. На веломарші будуть присутні воїни 25 ОМПБ «Київська Русь», які відкриють банер на школі в пам’ять про загиблого побратима, випускника школи - Рибаченка Олександра. Кожен присутній матиме можливість потиснути руки і подякувати тим людям, які оберігають нашу землю від лютого ворога. На вас також чекають майстер-класи з виготовлення оберегів та ангеликів для воїнів АТО, разом будемо плести маскувальну сітку та виготовляти вітальні плакати для захисників до Дня українського козацтва. На завершення усіх частуватимемо смачною кашою від славних поварів частини А0707. Одягаємося згідно погодніх умов , велосипеди прикрашаємо прапорцями, кульками чи стрічечками жовтого і синього кольорів, з собою мати у рюкзачку миску, ложку і чашку. Настрій – чудовий! І пам’ятаємо, наш веломарш відбудеться за будь-якої погоди.

P.S. Той, хто немає велосипеда, проте хоче взяти участь у нашому заході – запрошуємо на 11.00 на подвір’я школи №2 за адресою: вул. Б. Хмельницького, 44. До зустрічі!

05.10.2016 | Aдмін