Олімпійський тиждень

Навчальний рік в Гайсинській СЗШ І-ІІІ ст. № 2 розпочався з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури і спорту.

У школі на протязі тижня проводились різноманітні змагання. Розпочався тиждень з лінійки, присвяченої  Дню фізичної культури і спорту.

Першими проводились змагання з шашок, в яких переможцями стали учениця 11кл. Нечипуренко Анастасія та учень 10 класу Чупин Сергій.

Також проводились змагання з шашок серед учнів початкових класів,де переможцями стали збірна 4го класу.

Також проводились змагання з настільного тенісу,де переможцями стали учень 11 класу Мамрига Назар та учениця 10 класу Якименко Анастасія.

Наступного дня розпочались змагання з міні футболу серед хлопців 8-11 класів,де переможцями стали учні 9 класу.

Також змагались збірні команди дівчат 8-11 класів . Перемога була на стороні дівчат 9 класу.

13.09.2016 | Aдмін