Свято Першого Дзвоника

Ось і пролунав перший дзвоник 2016 – 2017 навчального року. Замайоріло шкільне подвір’я барвистими вишиванками, осінніми квітами, жовто-синіми кульками. П’ятнадцять першокласників влилися в нашу дружну шкільну родину. Їх зустріла перша вчителька Нестерук Тетяна Володимирівна.

На свято завітали дорогі та шановні гості: о.Ярослав – настоятель храму Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона, Кройц Вільгельм Андронович – командир протитанкового взводу 25 ОМПБ «Київська Русь», Білозір Сергій Миколайович  «Рембо» – старшина 128 окремої гірсько-піхотної бригади, Левандовський Богдан Павлович – тимчасово виконуючий обов’язки заступника командира частини А0707 по роботі з особовим складом, Турчин Артем Сергійович – директор районного Будинку школярів, Головатюк Михайло Дорофійович – голова ветеранської організації держлісгоспу, батько нашого загиблого  Героя Олександра Рибаченка – Сергій Михайлович.

Свято розпочалося з пісні «Роде наш красний», яку виконала Богдана Капкан. Під урочистий марш у супроводі одинадцятикласників на лінійку заходять малесенькі першокласники. Лунає Гімн Держави. Прапор України піднімають президент школи Богдана Гнатенко і активіст шкільного волонтерського руху Денис Салій.Червоною ниткою через усе свято проходить тема 25-ї річниці Незалежності України. Хвилиною мовчання присутні вшанували полеглих гайсинчан - бійців АТО, а також усіх, хто загинув, здобуваючи волю та незалежність України.

За традицією школи першокласників було запрошено за парти і свято Першого дзвоника стало для них найпершим справжнім уроком. Директор школи Дмитро Сінчук привітав усіх присутніх зі святом. Наказ про зарахування учнів до 1 класу зачитала заступник директора з навчально-виховної роботи Наталя Груша.

З вітальним словом до дітей звернулися : о. Ярослав Вольвин, Вітольд Кройц, який окрім вітань від воїнів і командування 25 ОМПБ «Київська Русь», вручив дітям-волонтерам, які плели маскувальні сітки протягом літніх канікул подарунки, відважний боєць 128 ОГПБ  з позивним Рембо подякував колективу школи за підтримку поранених у Вінницькому військовому госпіталі.

Хлібом- сіллю благословили своїх дітей на навчання і батьки. Привітали першокласників учні 11 класу і на згадку подарували малюкам футбольний м’яч.

Кульмінацією свята стала композиція «З Днем народження, моя Україно». Коли на подвір’я школи учні винесли великий Державний Прапор, а також прапори, які були подаровані учням школи від бійців АТО, рушники та квіткові композиції, мало хто міг стримати сльози.

І ось довгоочікуваний перший дзвоник 2016- 2017 навчального року, який пролунав з рук учениці 1 класу Степанець Ангеліни та учня 11 класу Лебединця Максима покликав на перший урок учнів школи. Під барвистими рушниками, які тримали рідні першокласників, наймолодші учні школи першими залишили  святкову лінійку. Хай щастить вам, любі діти!

08.09.2016 | Aдмін