День Гідності та Свободи

20 листопада учні 10 класу провели тематичну лінійку до Дня Гідності та Свободи. На лінійку були запрошені учасники Революції Гідності Котенко Олександр Леонідович та Васильченко Сергій Олегович. Гості принесли з собою прапори 27 сотні самооборони Майдану, прапор України, який підписаний учасниками Революції 2014 року, прапор Помаранчевої революції  2004 року, щити, каски, гумові кийки, книжки, авторами яких є  очевидці революцій. На лінійці лунали пісні Помаранчевої революції “Разом нас багато” та “Бачу колір сонця”, присутні мали можливість переглянути відеоролики про події листопада 2004 року та листопада – лютого 2013- 2014 років. Хвилиною мовчання пом’янули полеглих за Україну.

З уст дітей лунали слова :

“Я пишаюсь тобою, мій рідний народе,

Бо заради Вкраїни, за гідність й свободу,

Прості люди безстрашно опліч устали,

Проти звірства і хамства влади повстали”

Гості подякували учням школи за те, що вони є патріотами своєї державаи, пам’ятають та шанують доленосні події в Україні початку ХХ століття, виростають гідними громадянами України.

30.11.2015 | Aдмін