Піжамна вечірка

Традиція влаштовувати піжамні вечірки для дітей прийшла до нас з Америки. Для дітей це справжня пригода і величезне задоволення. Їм завжди хочеться нових емоцій та вражень. Піжамна вечірка говорить сама за себе. 26 грудня ми проводили "Піжамну вечірку" для здобувачів освіти 1та 2 класів. Та одягали ми піжами не для того , щоб спати , та і який там сон, якщо попереду веселі конкурси, цікаві історії та маленькі секретики, виготовлення листівок, оздоблення печива, перегляд улюблених фільмів і мультфільмів. Діти принесли з собою улюблені іграшки, з пледів та подушок змайстрували лежанки. Грали у веселі ігри, переглянули тематичні передноворічні мультики, виготовили сніговиків зі звичайних шкарпеток та круп. Піжамна вечірка – це найкращий спосіб зблизитися з дітьми, подарувати їм радість спілкування та незабутні миттєвості дитинства. Задоволені та радісні пішли на зимові канікули, з чудовими солодкими подарунками.

27.12.2022 | Aдмін