Шевченківські дні в школі

Шевченко для України – національний пророк, апостол правди, заступник знедолених, провидець – так його називають українці.

11 березня відбувся літературний конкурс «Дзвенять Кобзареві струни», метою якого було залучення школярів до літературного надбання українського генія, розкриття краси талановитих читців. Найактивнішими виявилися: Грабовська Н. (7 кл.), Колеснікова Н. (7 кл.), Зеленюк Н. (7 кл.), Ярмульський Б. (5 кл.), Вдовиченко М. (6 кл.), Мендус А. (6 кл.)

П’ятикласники та одинадцятикласники створили колаж співпраці «Тарас Шевченко», використавши цікавий матеріал від проекту «Всеосвіта».

Наші вихованці зареєстровані на Всеукраїнський конкурс «# ТГШ 205: Таємниця генія Шевченка» від освітнього проекту «На урок».

14.03.2019 | Aдмін