Патріотичне літо

Ось і минуло літо. Для активістів Дитячого волонтерського руху «Фабрика добра» воно пройшло дуже цікаво і корисно.

Майже місяць дитячі ручки невтомно плели маскувальну сітку для воїнів військово-повітряних сил. Потрібно було зробити її дуже велику, коли вплели останній клаптик тканини, то не повірили своїм очам, що виплетено майже 100 кв. метрів.

Наші друзі – воїни 25 ОМПБ «Київська Русь» запросили нас 28 червня до м. Вінниці на Фестиваль польової кухні пам’яті загиблого повара батальйону Тараса Сича. Там ми зустрілися і поспілкувалися з ветеранами АТО Вільгельмом Кройцем і Сергієм Лавриченком. Діти взяли участь в основній частині Фестивалю і виступили з патріотичною програмою в міському парку. Народний депутат Верховної Ради України Микола Кучер організував юним патріотам чудовий відпочинок в Макдональдсі.

Незабутньою і насиченою позитивними емоціями була поїздка до столиці України 28 липня. Ми стали учасниками Хресної ходи УПЦ КП. В Києві  зустріли багато друзів нашої школи: це бійці 25 ОМПБ «Київська Русь», які приїхали з передової- Віталій Черниш і Станіслав Маляренко, волонтер проекту «Повернися живим» Слюсар Валентина «Ластівка». Діти дарували воїнам на згадку про зустріч обереги.

Протягом літа, ми  відвідували міський краєзнавчий музей, де завідуючий сектором Другої світової війни Сергій Васильченко - учасник Революції Гідності, волонтер, який неодноразово бував в зоні АТО, показував нові експонати і ділився спогадами про події на Майдані в листопаді 2013 - лютому 2014 року і враженнями від поїздок на війну.

В серпні координатори руху Наталія Костюк і Юлія Дубина разом з артистами районного Будинку культури  побували з концертом для 59 ОМПБр в зоні АТО. Зі сльозами на очах зустріли їх там наші випускники Павло Колісніченко і Віталій Грабовий, які передавали великі вітання усьому колективу школи.

24 серпня, коли вся країна відзначала 26-й День Незалежності, ми молилися, щоб нарешті настав мир в нашій країні, а також відвідали на міському цвинтарі могили полеглих на сході України воїнів-гайсинчан, серед яких наш випускник – боєць 25 ОМПБ «Київська Русь»  Олександр Рибаченко. Хвилиною мовчання пом’янули усіх загиблих за волю і незалежність України.

10.09.2017 | Aдмін