Міжнародний жіночий день

Теплим сонячним весняним днем лунали у школі вітання для прекрасної половини людства – дівчаток, мам і бабусь.

Кажуть в Парижі найкращі жінки,

Але це скоріше, мабуть, навпаки.

Найкращі жінки живуть в нашій місцині.

Всі гайсинчанки, мов справжні княгині.

Саме такими словами розпочалася святкова лінійка, приурочена Міжнародному жіночому дню. Діти читали вірші, співали пісень , в яких возвеличували жінку і матір.

Наприкінці заходу усіх дівчаток і жінок школи теплими словами привітав директор школи Дмитро Сінчук.

Відкритий виховний захід, приурочений Дню 8 Березня, пройшов в 3 класі ( класний керівник Галина Сінчук). Мами і бабусі зі сльозами на очах слухали вітання від своїх дітей. Гарно і творчо пройшов захід. Діти пригадали прислів’я і приказки, які склав народ про маму, дівчатка танцювали танець «Василечку», хлопчики для бабусь виконали жартівливий танець «Бабусі старенькі», пролунало багато гарних пісень і віршів. На завершення свята малята подарували матусям і бабусям подарунки, виготовлені власними руками.

Шкільний дитячий волонтерський рух «Фабрика добра» з вітальною програмою завітав у територіальний соціальний центр «Надія», діти принесли жінкам, які проживають у центрі, невеличкі подаруночки, виготовлені власноруч. Радістю світилися очі бабусеньок, коли вони слухали вірші та пісні, які підготували для них школярі. Продовжуємо творити добро!

07.03.2017 | Aдмін