Форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді

21 листопада учні нашої школи Гнатенко Богдана, Паламарчук Богдана, Гуржій Марина, які є активними учасниками шкільного дитячого волонтерського руху «Фабрика добра», на чолі з керівником Костюк Н.В. були учасниками обласного Форуму українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми – Українці!».

З презентацією на тему «Деякі особливості тенології та принципів волонтерського руху як основного ресурсу соціальної діяльності» та доповіддю перед присутніми на секції «Спектр діяльності волонтерських обʼєднань у виховній системі громади» виступила Гнатенко Богдана. Ми брали участь у роботі секції  «Учнівське самоврядування як засіб формування соціальної активності та громадянської самосвідомості учнівської молоді». Діти мали можливість поспілкуватися зі своїми однодумціями, які прибули на Форум з усіх районів Вінницької області.

Підтримати нашу делегацію прийшов друг школи – учасник Революції Гідності, учасник АТО, боєць 25 ОМПБ «Київська Русь» Кройц Вільгельм Андронович.

Після закінчення Форума ми відвідали госпіталь, провідали поранених хірургічного відділення, діти привітали військовослужбовців з прийдешнім святом – Днем української армії, подарували їм малюнки від наймолодших учнів школи та смаколики.

28.11.2016 | Aдмін