• Вітаємо вас на сайті нашої школи!

Ховаються за обрій літа, білий цвіт вплітається в коси, та з пам'яті ніколи не можна стерти ні святого образу матері, ні батька, ні України, ні мови, ні рідної школи...

Школа - це рай нашого грайливого дитинства, це дивна казка, яка, ніби сон, була насправді, це храм науки та життя. Вона світить пречистою зорею з глибини літ, виграє самоцвітами жоржин, айстр, сонячних чорнобривців, пахне білою, випрасуваною маминими руками, сорочкою, розплющує дитячі очі на світ Божий, плекає розум нації.

Дорога школо!.. Стоїш ти у своїй незайманій дівочій красі на березі Собу, вже біля століття, потопаєш у зелені кучерявих акацій, ясенів.

Щоранку щебечуть на твоїх сходах дітлахи, грають ті ж самі "квадрати", скачуть через скакалки, "ганяють" м'яча і, може, навіть не здогадуються, що тут, на цих же сходах, є сліди їхніх батьків, дідусів та бабусь, прадідів, прабабусь, що стіни вислухали також не одну їхню відповідь, що об ці пороги вони також спотикалися.

Дорога школо!.. колиско!.. святине!..